Par mums

XIAOMI

XIAOMI rūpnīcu 2010. gadā dibināja vienkāršs uzņēmējs Lejs Džūns (Lei Jun). Viņš uzskatīja un joprojām uzskata, ka par augstas kvalitātes tehnoloģijām pateŗētājam nav jāmaksā milzu cena. XIAOMI kompānijā tika apvienoti augsta līmeņa speciālisti no Google, Kingsoft, Microsoft, Motorola, Yahoo un citiem interneta un tehnoloģiju uzņēmumiem no visas pasaules, lai šo vīziju realizētu. XIAOMI veido un ražo plašu spektru sadzīves elektronikas – augstas kvalitātes viedtālruņus, planšetdatorus, televizorus, austiņas un daudzus citus produktus un piederumus. Tas tiek darīts, nepātraukti izzinot patērētāju un it īpaši viedtālruņu lietotāju – Mi fanu viedokli. Var teikt, lietotāji ar savu vērtējumu piedalās nākamo modeļu izveidē.

Lietotāju atsauksmes un idejas ir iekļautas XIAOMI produktu klāstā, kas šobrīd ietver tālruņus Mi un Redmi modeļu sērijās, planšetdatorus Mi Pad, televizorus Mi TV, piederumus Mi Box, Mi Power Bank, gudrās aproces Mi Band un citus aksesuārus. XIAOMI nepārtraukti optimizē dažādus ražošanas un izplatīšanas procesus, lai saglabātu konkurētspējīgas cenas. Papildus vairāk nekā desmitiem miljonu pārdotajiem telefoniem Āzijas tirgū 2016. gadā, XIAOMI iziet pārējā pasaulē, t.sk. Eiropā, strauji audzējot pārdošanas apjomus.

XIAOMI mantra skan: “Vienmēr ticiet, ka tūlīt notiks kaut kas brīnišķīgs!”

Par mums

SIA „Baltic Digital Group” dibināta 2014.gadā. Esam uzņēmums, kas Latvijā un pārējās Baltijas valstīs pārstāv un izplata ļoti kvalitatīvus oriģinālus ķīniešu zīmolus un to ražojumus. Šobrīd specializējamies augstas kvalitātes ķīniešu viedtālruņu un to piederumu tirdzniecībā.

Lielā daļā sabiedrības izveidojies priekšstats, ka ķīniešu ražojumi parasti ir nekvalitatīvi un tajos nav inovāciju – tie it kā tikai kopē citu sasniegumus. Vēlamies pieradīt, ka vismaz daļā gadījumu tas tā nav. Mūsu rūpīgi izpētītie un atlasītie ķīnieši viedtālruņi ir uzskatāms pierādījums šīs valsts ražotāju spējai radīt augstas kvalitātes produktus. Esam par to pārliecinājušies klātienē – gan viesojoties rūpnīcās, gan izzinot un izprotot to vadītāju stratēģiskos mērķus un augstās ambīcijas.

XIAOMI, DOOGEE, MEIZU u.c. – tie ir ķīniešu viedtālruņu zīmoli, kuri pārsteidz ar apdares un sastāvdaļu kvalitāti, dizainu, augstiem tehniskiem parametriem un iespējām, inovatīviem un drosmīgiem risinājumiem, kādus līdz šim nav ieviesuši citi līdz šim mums ļoti labi pazīstami zīmoli. Tajā pašā laikā šie progresīvie viedtālruņi tiek piedāvāti par zemāku un plašākai sabiedrībai pieejamu cenu. Protams, tiek nodrošināts arī pilns garantijas un pēcgarantijas serviss.

Esi drošs un pasargāts!

Āzijā ražotie tālruņi ir domāti lietošanai visā pasaulē. Tie strādā visos mobilajos tīklos, tajā skaitā Latvijā un Baltijā sastopamajās tīklu frekvencēs. Tāļruņi ir sertificēti un atbilst visaugstākajām drošības prasībām, tiem ir CE sertifikāts, turklāt tie ir pārstāvēti un kļuvuši populāri visā Eiropā. Mēs nodrošinām pilnu garantijas un pēcgarantijas servisu.

Jauku piedzīvojumu vēlot,

SIA “Baltic Digital Group”